Przyrząd do zmiany paska i bransolety w zegarku

Uniwersalny przyrząd do zmiany paska w zegarku13,00 zł
Brutto
Inna

Urządzenie przyrząd metalowy do wymiany paska w zegarku

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Przyrząd do zmiany paska w zegarku

Uniwersalne narzędzie do zmiany paska w zegarku

Narzędzie ma  końcówkę zakończoną specjalnie wyprofilowanym ząbkiem, która ułatwia przytrzymanie teleskopu przy zdejmowaniu paska.

Uniwersalne narzędzie do zmiany paska w zegarku. Druga końcówka w kształcie "igły" służy do wymiany bransolet, do regulacji zapięć przy bransoletach, lub wypychania teleskopów z paska.

Idealnie sprawdza się podczas wymiany bransolet i paskach w zegarkach. Umożliwia łatwe wkładanie i wyjmowanie teleskopów

Wymiary:

Całkowita długość: 8,5 cm

Końcówka metalowe 1,8 cm

WYSYŁKA 0 ZŁ obowiązuje przy zakupie narzędzia wraz z paskiem. Przy zakupie samego narzędzia należy wybrać przesyłkę płatną

Inna
Przyrząd do teleskopów

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt