Zapięcie motylkowe do paska TZ srebrne SPIN55,00 zł
Brutto

Zapięcie motylkowe T-SPIN

Model: TZ-SPIN

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Zapięcie motylkowe SPIN SREBRNE

Zapięcie motylkowe w kolorze srebrnym,  pozwala łatwo zapinać i rozpinać pasek do zegarka, zapewniając idealne dopasowanie do ręki. Zapięcie montuje się w miejscu sprzączki paska używając do tego teleskopu. Skórzane paski z zapięciem motylkowym nie zużywają się tak łatwo jak tradycyjne klamry, które często pozostawiają na skórze paska ślady użytkowania. Zapięcie jest w pełni bezpieczne i wytrzymałe, nadaje paskowi całkiem nowy  elegancji wygląd. Zapięcie wykonane jest ze stali szlachetnej - stainless steel co powoduje że jest całkowicie antyalergiczne. Zapięcie wpasuje się w większość pasków o klasycznym mocowaniu takich marek jak:  Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Timex, Tissot i wielu innych.


Zapięcie posiada przyciski odblokowujące. Zapięcie pasuje do pasków równoległych i jak z zwężanych.


Uwaga: Dla przykładu rozmiar zapięcia motylkowego 22 mm pasuje do paska w rozmiarze A-24 mm, w przypadku pasków równoległych gdzie nie ma zwężenia paska przy klamerce, rozmiar 22 odpowiada paskowi o rozmiarze A-22 mm.

15793.jpg

16338.jpgTZ-SPIN SREBRNE/22MM

Opis

Akcesoria do pasków i bransolet:
Zapięcie motylkowe

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt