• Nowy

-Pasek do zegarka skórzany 20-24 mm Tekla T-040.01RW57,00 zł
Brutto

Model: Tekla T-040.01RW

Producent: TEKLA

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka skórzany Tekla T-040.01WR – specyfikacja

Model: Diloy T-040.01RW

Pasek skórzany w kolorze czarnym

Paski z tej serii zrobione są ze skóry cielęcej, gładkiej, farbowanej na czarno. Paski mają klamrę ze stali szlachetnej, antyalergiczną. Idealnie dopasowują się do ręki. Podbicie paska futrówka wykonana jest również ze skóry naturalnej  bardzo przyjemnej w dotyku. Przeszycie paska w kolorze czerwonym z białymi wstawkamiPasek jest bardzo miękki i idealnie dopasowuję się do ręki.  Pasek ten idealnie wpasuje się do zegarków sportowych modowych retro.

Zastosowanie paska: Pasek idealnie sprawdzi się  w zegarkach klasycznych, modowych, fashion i nie tylko. Model paska z serii Tekla T-040 pasuje do większości modeli zegarków.

Struktura paska: Górna cześć paska wykonana jest z matowej gładkiej skóry,  dolna część paska wykonana jest ze skóry przyjemniej w dotyku. W pasku zastosowano klasyczna klamerkę. przyjazną dla alergików.TEKLA T-040/01WR/24MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Skóra naturalna
Skóra wszystkie rodzaje
Kolor paska/bransolety:
Czarny
Kolor przeszycia paska:
Czerwony
Biały / beżowy
Grubość:
5 mm
Właściwości paska:
Pasek zwężany o 2 mm
Pasek z przeszyciem
Futrówka podbicie paska:
Skóra-nubuk
Faktura paska:
Skóra gładka
Kolor klamerki:
Srebrny
Rodzaj zapięcia:
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D :
198 mm
Długość paska część z dziurkami D:
120 mm
Długość paska część ze sprzączką C:
73 mm
Występuje również w rozmiarach:
22 mm
20 mm
24 mm
Pozostałe informacje:
Casio, Michael Kors, Lacoste, Armani, Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Rolex, Geneva,Timex, Gues,Tissot i wielu innych.
Teleskopy gratis , Pasek uniwersalny,pasuje do wszystkich markowych zegarków na rynku gdzie mocowanie jest za pomocą teleskopu o odpowiedniej szerokości

Specyficzne kody

EAN13:
5900000034713

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt