• Nowy

Pasek do zegarka skórzany Tekla Pasek do zegarka skórzany Tekla T-089.02W 18 mm57,00 zł
Brutto

Skórzany pasek do zegarka sportowego

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka Tekla T-040.02W– specyfikacja

Model: Tekla T-040.02W

Pasek do zegarka firm Tekla w kolorze jasno brązowym stylizowanym na pasek vintage, wykonany ze skóry cielęcej przeszyty nicią w kolorze  beżowym. Pasek jest bardzo wygodny i  przyjemny w dotyku. W pasku osadzono stalową klamerkę - sprzączkę w kolorze srebrnym. 

Zastosowanie paska: Pasek idealnie sprawdzi się  w zegarku klasycznym, sportowym, smatwatchu, modowych, fashion, retro i nie tylko. Pasek jest uniwersalny wpasuje się w każdy zegarek o klasycznym mocowaniu.

Struktura paska: Górna część paska wykonana jest ze skóry cielęcej o  fakturze gładkiej. Dolna cześć paska wykonana jest ze skóry cielęcej  bardzo przyjemnej w dotyku. Klamerka wykonana ze stali powoduje iż pasek ma właściwości antyalergiczne.

T-089.02W/18MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Skóra naturalna
Skóra wszystkie rodzaje
Kolor paska/bransolety:
Brązowy
Kolor przeszycia paska:
Biały / beżowy
Grubość:
5 mm
Właściwości paska:
Pasek z przeszyciem
Pasek zwężany o 2 mm
Futrówka podbicie paska:
Skóra-nubuk
Faktura paska:
Skóra gładka
Kolor klamerki:
Srebrny
Rodzaj zapięcia:
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D :
198 mm
Długość paska część z dziurkami D:
120 mm
Długość paska część ze sprzączką C:
73 mm
Pozostałe informacje:
Teleskopy gratis
pasuje także: Casio, Michael Kors, Lacoste, Armani, Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Rolex, Geneva,Timex, Gues,Tissot i wielu innych.

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt