Skórzany pasek do zegarka Diloy 304 XL

Skórzany pasek do zegarka XL LONG Diloy 304EL.7 16-18 Mm37,00 zł
Brutto

Gładki skórzany pasek do zegarka w kolorze Szary XL


Rozmiar paska
Ilość

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka Diloy 304EL.7 LONG – specyfikacja


Model: Diloy 304EL.7 LONG

Skórzany pasek do zegarka
firmy Diloy w kolorze Szarym, wykonany jest ze skóry bydlęcej. Pasek jest miękki łatwo dopasowuje się do ręki . Pasek przeszyty jest nicią w kolorze Szarym.W pasku osadzono sprzączkę w kolorze Srebrnym.

Zastosowanie paska: Pasek nadaje się do  zegarków klasycznych, modowych nie tylko. Pasek dostępny jest  w rozmiarach: 12,14,16,18,20,22,24 mm. Pasek ten występuje w wersji dłuższej XL niż standardowe paski przeznaczone dla osób o większym obwodzie nadgarstka.

Struktura paska: Górna powierzchnia paska ma strukturę gładką matową płaską, dolna część zwana futrówką wykonana jest ze skóry naturalnej. W pasku zastosowano klasyczna klamerkę. przyjazną dla alergików. Pasek zakończony jest szpiczastą końcówka.

DILOY 304EL/7 LONG/20MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Skóra naturalna
Skóra wszystkie rodzaje
Kolor paska/bransolety:
Szary
Kolor przeszycia paska:
Szary
Grubość:
2 mm
Właściwości paska:
Pasek z przeszyciem
Pasek zwężany o 2 mm
Futrówka podbicie paska:
Skóra
Faktura paska:
Pasek gładki
Kolor klamerki:
Srebrny
Rodzaj zapięcia:
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D :
218 mm
Długość paska część z dziurkami D:
134 mm
Długość paska część ze sprzączką C:
84 mm
Występuje również w rozmiarach:
20 mm
18 mm
16 mm
14 mm
12 mm

Specyficzne kody

EAN13:
111

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt