Skórzany pasek do zegarka Diloy 302.2 8-14 Mm34,00 zł
Brutto

Model:  302.2

Producent: Diloy

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Skórzany pasek do zegarka Diloy 302.2

Pasek do zegarka firmy Diloy w kolorze brązowym, wykonany ze skóry naturalnej jest bardzo miękki i łatwo dopasowuje się do ręki. Idealnie wpasuje się w gamę zegarków klasycznych, modowych, fashion. Górna cześć paska ma fakturę gładka matową, dolna część zwana futrówką wykonana jest również ze skóry naturalnej. W pasku osadzono klasyczna klamerkę w kolorze srebrnym przyjazna dla alergików pasek do rozmiaru 14 mm występuje w długości 170 mm  a od 16 mm wzwyż pasek ma długość 187 mm

Pasek występuje też w innych kolorach.

DILOY 302/2/12MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Skóra naturalna
Skóra wszystkie rodzaje
Kolor paska/bransolety:
Brązowy
Kolor przeszycia paska:
Brązowy
Grubość:
4 mm
Właściwości paska:
Pasek równoległy
Pasek z przeszyciem
Futrówka podbicie paska:
Skóra
Faktura paska:
Pasek gładki
Kolor klamerki:
Srebrny
Rodzaj zapięcia:
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D :
170 mm
Długość paska część z dziurkami D:
105 mm
Długość paska część ze sprzączką C:
65 mm
Występuje również w rozmiarach:
08 mm
10 mm
28 mm
26 mm
24 mm
22 mm
20 mm
18 mm
16 mm
14 mm
12 mm

Specyficzne kody

EAN13:
5900000017709

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt