Bransoleta stalowa do zegarka Diloy CMMESHEP złota 18 - 24 mm125,00 zł
Brutto

Bransoleta typu siatka DILOY CMMESHEP ZŁOTA

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Bransoleta do zegarka DILOY CMMESHEP ZŁOTA – specyfikacja


Model: DILOY CMMESHEP ZŁOTA

Oryginalna bransoleta  DILOY CMMESHEP ZŁOTA wykonana ze stali w kolorze Złotym typu siatka .  Bransoletę można regulować samodzielnie poprzez odblokowanie i przesunięcia zapięcia w długości pasującej do ręki. Bransolety objęte są gwarancją producenta 2 lata. Do każdej bransolety w komplecie dodawane są teleskopy.

Zastosowanie paska: Idealnie nadaje się do zegarków sportowych oraz klasycznych. Użyte materiały sprawiają że bransoleta jest bardzo praktyczna i wygodna w użytkowaniu. Pasuje m.in. do zegarków Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Timex, Tissot i wielu innych..

Struktura paska: Bransoleta ma splot typu plecionka potocznie zwana siatką.DILOY CMMESHEP ZŁOTA/20MM

Opis

Materiał:
Stal
Kolor paska/bransolety:
Złoty
Grubość:
2 mm
Występuje również w rozmiarach:
18 mm
22 mm
24 mm
Długość bransolety:
185 mm
Pozostałe informacje:
Antyalergiczna
Teleskopy gratis , Pasek uniwersalny,pasuje do wszystkich markowych zegarków na rynku gdzie mocowanie jest za pomocą teleskopu o odpowiedniej szerokości
Możliwość skrócenia poprzez samoregulacje zapięcia

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt