Bransoleta stalowa APPLE WATCH BLACK 38-42 mm69,00 zł
Brutto
Inna

Bransoleta do zegarka  Apple Watch

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Bransoleta stalowa do zegarka Apple Watch czarna – specyfikacja

 

Model: APPLE WATCH 38-42 mm

Elegancka bransoleta  do zegarka Appla smart watcha. Bransoleta wykonana jest ze stali jest całkowicie antyalergiczna, pasuje do zegarków Appla o mocowaniu 38 lub 42 mm. Długość bransolety można swobodnie regulować a zapięcie w formie magnesu zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Bransoleta zamiennik  wykonana  1  do 1.

 

Zastosowanie bransolety: Idealnie nadaje się do zegarków marki Apple watch - zamiennik

 

Struktura bransolety: Bransoleta matowa na magnez

 

Inna
APLLE WATCH 38-42 BLACK/38MM

Opis

Materiał:
Stal
Kolor paska/bransolety:
Czarny
Grubość:
1.5 mm
Występuje również w rozmiarach:
42 mm
38 mm
Długość bransolety:
175 mm
Pozostałe informacje:
Możliwość skrócenia poprzez samoregulacje zapięcia
Antyalergiczna
Teleskopy gratis , Pasek uniwersalny,pasuje do wszystkich markowych zegarków na rynku gdzie mocowanie jest za pomocą teleskopu o odpowiedniej szerokości

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt