Opaska Smart Band MI BAND Mi5 Mi6 Pasek do zegarka CZARNO RÓŻOWA

Opaska Smart Band MI BAND Mi5 Mi6 Pasek do zegarka CZARNO RÓŻOWA9,90 zł
Brutto
Inna

Pasek do zegarka zamiennik Xiaomi

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka SMARTBAND Mi5/Mi6/Mi7 – specyfikacja

Model: SMARTBAND OPASKA

Pasek do zegarka smarband , wykonany z mieszanki silikonu i kauczuku jest bardzo giętki  a zarazem masywny. Mieszka silikonu i kauczuku najadę mu właściwościowi wodoodporne , pasek bez obaw może mieć kontakt z wodą jest wodoodporny.

Zastosowanie paska: Pasek dedykowany do Smart band Xiaomi Mi Band 5 Mi Band 6 Mi Band 7. Pasek można w łatwy sposób montować i demontować z zegarka

Struktura paska: Górna jak i dolna część paska wykonana jest z gładkiego silikonu. W pasku zastosowano klasyczna klamerkę. przyjazną dla alergików.

Kolor paska: Czarny,Różowy

Inna
SmartBand Mi5-Mi6-Mi7-KOŁ/W8

Opis

Materiały wykonania paska:
Kauczuk-guma
Kolor paska/bransolety:
Czarny
Różowy
Grubość:
2.5 mm
Właściwości paska:
Pasek wodoodporny
Pasek bez przeszycia
Faktura paska:
Pasek gładki
Kolor klamerki:
Brak
Długość paska bez klamerki C+D :
245 mm

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt