Masywny pasek do zegarka z seri TZ vintage

Masywny pasek do zegarka z seri TZ vintage

Pasek skórzany do zegarka Vintage TZ-03

Pasek do zegarka Vintage jaki wybrać ?

Pasek nie wątpliwie jest jednym z istotnych elementów zegarka, jego dobry wybór wpływa na cały wygląd zegarka. Najpopularniejszymi najczęściej wybieranym paskiem są paski skórzane z uwagi na wygodę i komfort użytkowania. Ostatnim czasem bardzo popularne stały się paski imitujące zamsz wykonane ze skóry typu Vintage.

Pasek do zegarka Vintage tz-03 kolory

Co to jest pasek vintage charakterystyka

Skórzane paski vintage maja charakterystyczny wygląd który uzyskiwany na końcowym procesie ich wytwarzania. Są one celowo postarzane aby nadać paskom charakterystyczny styl vintage. Paski te idealnie sprawdzą się w zegarkach sportowych, poliotowych, wojskowych i wielu innych.

Pasek do zegarka vingtage TZ-03

Jak odpowiednio dobrać pasek typu vintage?

Dobór paska do zegarka zależy od dodatków na kopercie, należy pamiętać ze koperta z paskiem musi tworzyć spoją całość. Uniwersalnym wyborem zapewne będzie wybór paska czarnego pasującego do praktycznie każdego zegarka, seria pasków TZ-03  to oferta pasków w 4 wersjach kolorystycznych: pasek czarny z białym przeszyciem, pasek brązowy z białym przeszyciem, pasek jasno brązowy z białym przeszyciem oraz pasek zielony- khaki z białym przeszyciem.

Jaki rozmiar paska vintage wybrać?

W celu doboru paska do zegarka należy mierzyć szerokość przy kopercie paski z serti TZ-03 występują w szerokościach: 18 mm, 20mm 22mm oraz 24 mm, jeśli zatem twoja koperta w miejscu mocowania ma właśnie taki wymiar pasek ze serii TZ idealnie wpasuje się w kopertę twojego zegarka