Stalowa bransoleta do zegarka 18-24 mm TZ-BRAN01SC

Stalowa bransoleta do zegarka 18-24 mm TZ-BRAN.01SC69,00 zł
Brutto

Model: TZ-BRAN01SC

Producent: TREND-ZONE

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

 Stalowa bransoleta do zegarka TZ-BRAN01SC


Bransoleta z serii TZ-01BRAN to stalowa bransoleta w kolorze srebrnym złożona z ogniw. Bransoleta ma okrągłe końcówki, co daję efekt wypełnienia przy kopercie. Bransoletę można  regulować na zapięciu, poprzez zmianę położenia teleskopu, dodatkowo można zdemontować ogniwa które mocowane są za pomocą bolców i dostosować bransoletę do własnych potrzeb. Przewagą zalet bransolet nad paskiem jest taka że są całkowicie wodoodporne. Bransoleta  to wybór uniwersalny idealnie wpasuje się do zegarków klasycznych jak i sportowych. Bransoleta ta  jest bardzo trwała i solidnie wykonana, co da bardzo efektowny nowy wygląd zegarkowi. Bransolety są w 100% antyalergiczne

Bransoleta pasuje m.in. do zegarków Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Timex, Tissot i wielu innych.


TZ-BRAN/01SC/18MM

Opis

Materiał:
Stal
Kolor paska/bransolety:
Srebrny
Grubość:
3,8 mm
Faktura paska:
Pasek z fakturą
Występuje również w rozmiarach:
24 mm
18 mm
22 mm
20 mm
Długość bransolety:
185 mm
Pozostałe informacje:
Casio, Michael Kors, Lacoste, Armani, Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Rolex, Geneva,Timex, Gues,Tissot i wielu innych.
Teleskopy gratis , Pasek uniwersalny,pasuje do wszystkich markowych zegarków na rynku gdzie mocowanie jest za pomocą teleskopu o odpowiedniej szerokości

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj