Sportowy pasek do zegarka PACIFIC W22.07W 18-24 mm42,00 zł
Brutto

Pasek do zegarka w kolorze szary z białym przeszyciem

Rozmiar paska
Ilość

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka PACIFIC W22.07W – specyfikacja

Model: PACIFIC W22.07W

Skórzany pasek do zegarka
firmy Pacific w kolorze szarym z białym przeszyciem, wykonany jest ze skóry naturalnej imitującej skórę bizona. Pasek jest bardzo wytrzymały i wygodny w użytkowaniu , łatwo dopasowuje się do ręki. Sprzączka w pasku jest wykonana ze stali szlachetnej w kolorze kolorze srebrnym.

Zastosowanie paska: Pasek idealnie sprawdzi się  w zegarku sportowym,  zegarku klasycznych, modowych, fashion vintage, rally, retro, aviator, pilot i nie tylko. Pasek uniwersalny pasuje do większości modeli zegarków na rynku.

Struktura paska: Górna cześć paska ma fakturę gładką matowa przeszyta wzdłuż nicią. Dolna część paska zwana futrówką wykonana jest również ze skóry naturalnej. W pasku zastosowano klasyczna klamerkę. przyjazną dla alergików

PACIFIC W22.05W/20MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Skóra naturalna
Skóra wszystkie rodzaje
Kolor paska/bransolety:
Szary
Kolor przeszycia paska:
Biały / beżowy
Grubość:
4.5 mm
Właściwości paska:
Pasek zwężany o 2 mm
Futrówka podbicie paska:
Skóra-nubuk
Faktura paska:
Skóra typu zamsz
Skóra gładka
Kolor klamerki:
Srebrny
Rodzaj zapięcia:
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D :
203 mm
Długość paska część z dziurkami D:
123 mm
Długość paska część ze sprzączką C:
80 mm
Długość paska zapiętego:
na pierwszej dziurce: 140 mm
na ostatniej dziurce: 180 mm
Występuje również w rozmiarach:
22 mm
20 mm
24 mm
Pozostałe informacje:
pasuje także: Casio, Michael Kors, Lacoste, Armani, Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Rolex, Geneva,Timex, Gues,Tissot i wielu innych.
Teleskopy gratis

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt