Skórzany pasek TZ-01.01SD z motylkiem 18-24 mm49,00 zł
Brutto

Pasek z zapięciem motylkowym w kolorze Czarnym

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka TZ-01.01SD – specyfikacja

Model: TZ-01.01SD

Pasek do zegarka w kolorze Czarnym, wykonany jest ze skóry naturalnej. Pasek przeszyty jest nicią w kolorze paska dodatkowo na pasku zostało już zamontowane zapięcie typu motylek z podwójnym zabezpieczeniem. Zapięcie jest antyalergiczne nie powoduje uczuleń. Skórzane paski z zapięciem motylkowym nie zużywają się tak łatwo jak tradycyjne klamry, które często pozostawiają na skórze paska ślady użytkowania.

Zastosowanie paska: Wpasuje się w każdy model zegarka który ma szerokość przy kopercie wynosi odpowiednio 18mm, 20mm, 22mm 24mm. Jest to pasek uniwersalny. Zarówno pasuje do modeli klasycznych jak i sportowych , vintage, retro, modowych.

Struktura paska: Górna cześć paska ma fakturę delikatną matową imitującą skórę aligatora, dolna część zwana futrówką wykonana jest  ze skóry. W pasku zastosowano klamerkę - zapięcie motylkowe przyjazne dla alergików.

TZ-01/01SD/22MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Skóra naturalna
Skóra wszystkie rodzaje
Kolor paska/bransolety:
Czarny
Kolor przeszycia paska:
Czarny
Grubość:
3.5 mm
Szerokość paska przy klamerce:
mniejsza o 2 mm
Futrówka podbicie paska:
Skóra
Faktura paska:
Pasek z fakturą
Skóra aligatora/krokodyla
Kolor klamerki:
Srebrny
Rodzaj zapięcia:
Zapięcie motylkowe
Długość paska bez klamerki C+D :
205 mm
Długość paska część z dziurkami D:
125 mm
Długość paska część ze sprzączką C:
80 mm
Długość paska zapiętego:
na ostatniej dziurce: 195 mm
na pierwszej dziurce: 150 mm
Występuje również w rozmiarach:
18 mm
22 mm
20 mm
24 mm
Pozostałe informacje:
Casio, Michael Kors, Lacoste, Armani, Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Rolex, Geneva,Timex, Gues,Tissot i wielu innych.
Teleskopy gratis , Pasek uniwersalny,pasuje do wszystkich markowych zegarków na rynku gdzie mocowanie jest za pomocą teleskopu o odpowiedniej szerokości

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt