Skórzany pasek do zegarka złoty Diloy 369.30 18-30 Mm36,00 zł
Brutto

Skórzany pasek do zegarka z przeszyciem

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka Diloy 369.30 – specyfikacja

Model: Diloy 369.30

Gruby skórzany pasek do zegarka
firmy Diloy w kolorze Złotym, wykonany jest ze skóry naturalnej. Pasek ten jest bardzo elastyczny i giętki, łatwo wpasuje się w nadgarstek. Pasek przeszyty jest nicią w kolorze Złotem, cały efekt paska robi wierzchnia częśc paska, która jest w wysokim połysku. W pasku osadzono sprzączkę w kolorze Srebrnym. Pasek ma standardowo zwężenie przy klamerce w stosunku do szerokości paska 2 mm, w większych rozmiarach od 26-28 mm przy klamerce zwężenie wynosi 4 mm, a w rozmiarze 30 6 mm

Zastosowanie paska: Pasek nadaje się do  zegarków sportowych,  , modowych, fashion i nie tylko. Pasek dostępny jest w w rozmiarach: 18, 20, 22, 24, 26, 30  mm.

Struktura paska: Górna cześć paska ma fakturę gładką połyskująca przeszytą nicią, dolna część zwana futrówką wykonana jest również ze naturalnej. W pasku zastosowano klasyczna klamerkę. przyjazną dla alergików.

DILOY 369/30/26MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Skóra naturalna
Skóra wszystkie rodzaje
Kolor paska/bransolety:
Złoty
Kolor przeszycia paska:
Złote
Grubość:
4 mm
Właściwości paska:
Pasek z przeszyciem
Pasek zwęzany o 6 mm
Pasek zwężany o 2 mm
Pasek zwężany o 4 mm
Futrówka podbicie paska:
Skóra
Faktura paska:
Pasek gładki
Skóra z połyskiem
Kolor klamerki:
Srebrny
Rodzaj zapięcia:
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D :
190 mm
Długość paska część z dziurkami D:
115 mm
Długość paska część ze sprzączką C:
75 mm
Występuje również w rozmiarach:
26 mm
30 mm
28 mm
20 mm
22 mm
24 mm
Pozostałe informacje:
Casio, Michael Kors, Lacoste, Armani, Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Rolex, Geneva,Timex, Gues,Tissot i wielu innych.
Teleskopy gratis , Pasek uniwersalny,pasuje do wszystkich markowych zegarków na rynku gdzie mocowanie jest za pomocą teleskopu o odpowiedniej szerokości

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt