Skórzany pasek do zegarka Skmei S-01.01B 22 mm32,00 zł
Brutto

Pasek do zegarka z przeszyciem zamszowy


  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka Skmei S-01.01B – specyfikacja


Model: Skmei S-01.01B

Skórzany pasek do zegarka
firmy Skmei w kolorze Czarnym, wykonany jest z mieszanki skór. Jest to miękki pasek który, łatwo dopasowuje się do ręki. Pasek przeszyty jest nicią w kolorze Granatowy/Niebieskim. W pasku osadzono sprzączkę w kolorze Czarnym

Zastosowanie paska: Pasek idealnie sprawdzi się  w zegarku męskim, sportowym,  zegarku klasycznych, modowych, fashion i nie tylko. Wpasuje się w każdą kopertę zegarka gdzie rozstaw teleskopu wynosi 22mm

Struktura paska: Górna cześć paska ma fakturę matową imitującą zamsz, dolna część zwana futrówką wykonana jest również ze skóry ekologicznej. W pasku zastosowano klasyczna klamerkę. przyjazną dla alergików.

SKMEI S-01/01B/22MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Skóra naturalna
Skóra wszystkie rodzaje
Kolor paska/bransolety:
Czarny
Kolor przeszycia paska:
Granatowy/Niebieski
Grubość:
3.7 mm
Właściwości paska:
Pasek zwężany o 2 mm
Pasek z przeszyciem
Futrówka podbicie paska:
Skóra
Faktura paska:
Skóra typu zamsz
Kolor klamerki:
Czarny
Rodzaj zapięcia:
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D :
200 mm

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt