Pasek do zegarka Skmei S-07

Skórzany pasek do zegarka Really S-07.01R 24 Mm34,00 zł
Brutto

Pasek do zegarka typu Rally


  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka Curren S-07.01R – specyfikacja

Model: Curren S-07.01R

Skórzany pasek do zegarka
firmy Skemi w kolorze Czarnym, wykonany jest z mieszanki skór. Pasek przeszyty jest nicią w kolorze Czerwonym. W pasku osadzono sprzączkę w kolorze czarnym.

Zastosowanie paska: Wpasuje się w każdy model zegarka który ma szerokość przy kopercie 24 mm. Jest to pasek uniwersalny. Zarówno pasuje do modeli klasycznych jak i sportowych , vintage, retro, modowych.

Struktura paska: Górna cześć paska ma fakturę matową z licznymi otworami charakterystycznymi do stylu Rally, dolna część zwana futrówką wykonana jest ze skóry ekologicznej. W pasku zastosowano klasyczna klamerkę. przyjazną dla alergików.


CURREN S-07/01R/24MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Skóra ekologiczna
Skóra wszystkie rodzaje
Kolor paska/bransolety:
Czarny
Kolor przeszycia paska:
Czerwony
Grubość:
5 mm
Właściwości paska:
Pasek równoległy
Pasek z przeszyciem
Futrówka podbicie paska:
Skóra
Faktura paska:
Skóra matowa
Kolor klamerki:
Czarny
Rodzaj zapięcia:
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D :
200 mm
Długość paska część z dziurkami D:
125 mm
Długość paska część ze sprzączką C:
75 mm
Pozostałe informacje:
Teleskopy gratis , Pasek uniwersalny,pasuje do wszystkich markowych zegarków na rynku gdzie mocowanie jest za pomocą teleskopu o odpowiedniej szerokości

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt