Pasek skórzany CEVLAR do zegarka DILOY 416.27 18-24mm44,00 zł
Brutto

Pasek do zegarka nylonowo - skórzany


  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka DILOY 416.27 – specyfikacja


Model: DILOY 416.27

Nylonowo skórzany pasek do zegarka
firmy Diloy w kolorze Zielonym, nylonu - taśmy parcianej. Pasek składa się z dwóch części. W pasku osadzono sprzączkę w kolorze srebrnym. Jest to pasek typu CEVLAR wykonany z tkaniny imitującej splot kevlaru. Paski Cevlar  idealnie sprawdzą się do zmiany designu zegarka z prostego klasycznego zegarka można zrobić modowy zegarek zgodny z bieżącymi trendami .

Zastosowanie paska: Wpasuje się w każdy model zegarka o klasycznym mocowaniu. Jest to pasek uniwersalny. Zarówno pasuje do modeli klasycznych jak i sportowych , vintage, retro, modowych.

Struktura paska: Pasek ma strukturę taśmy parcianej, jest bardzo wygodny w użytkowaniu i odporny na uszkodzenia. Futrówka paska czyli spodnia jego część wykonana z skóry naturalnej. Materiał nylon użyty w pasku daje lepszą wytrzymałość od typowych pasków nato. Sprzączka w pasku jest wykonana z masywnego aluminium w kolorze srebrnym


DILOY 416.27/18MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Skórzano parciany
Kolor paska/bransolety:
Zielony
Kolor przeszycia paska:
Zielony
Grubość:
4 mm
Właściwości paska:
Pasek zwężany o 2 mm
Pasek z przeszyciem
Faktura paska:
Pasek gładki
Kolor klamerki:
Srebrny
Rodzaj zapięcia:
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D :
197 mm
Długość paska część z dziurkami D:
120 mm
Długość paska część ze sprzączką C:
77 mm
Występuje również w rozmiarach:
24 mm
22 mm
20 mm
18 mm
Pozostałe informacje:
Teleskopy gratis
pasuje także: Casio, Michael Kors, Lacoste, Armani, Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Rolex, Geneva,Timex, Gues,Tissot i wielu innych.

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt