Pasek parciany do zegarka 18 mm Tekla T-09.5M6w2 NATO

Pasek parciany do zegarka Tekla T-09.5M6w2 NATO 18 mm36,00 zł
Brutto

Parciany pasek do zegarka Nato


  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka TEKLA T-09.5M6w2 – specyfikacja


Model: TEKLA T-09.5M6w2

Parciany pasek do zegarka
firmy Tekla w kolorze Granatowy/Niebieski,Biały,Czerwonym, wykonany jest z taśmy parcianej - nylon . Jest to pasek który, łatwo dopasowuje się do ręki. W pasku osadzono aluminiową sprzączkę w kolorze Srebrnym. Pasek nylonowy-parciany nie chłoną potu wilgoci co powoduje że nie pękają.Paski cechuje wysoka odporność na uszkodzenia. Paski NATO idealnie sprawdzą się do zmiany designu zegarka z prostego klasycznego zegarka można zrobić modowy zegarek zgodny z bieżącymi trendami w stylu Daniel Wellington. Pasek NATO to idealny pasek do zegarka szczególnie w okresie letnim, idealnie sprawdzają się jako zamienniki do pasków skórzanych.

Zastosowanie paska: Pasek idealnie sprawdzi się  w zegarku damskim, zegarku męskim, zegarku klasycznych, modowych, fashion i nie tylko. Jest to pasek uniwersalny a więc wpasuje się w praktycznie każdy zegarek.

Struktura paska: Górna i dolna cześć paska ma fakturę gładką - pracianą


TEKLA T-09/5M6W2/18MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Parciany
Kolor paska/bransolety:
Granatowy/Niebieski
Biały
Czerwony
Grubość:
1,2 mm -1,5 mm maksymalnie
Właściwości paska:
Pasek równoległy
Pasek bez przeszycia
Faktura paska:
Pasek gładki
Kolor klamerki:
Srebrny
Rodzaj zapięcia:
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D :
275 mm
Występuje również w rozmiarach:
18 mm
22 mm
Pozostałe informacje:
Casio, Michael Kors, Lacoste, Armani, Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Rolex, Geneva,Timex, Gues,Tissot i wielu innych.
Teleskopy gratis , Pasek uniwersalny,pasuje do wszystkich markowych zegarków na rynku gdzie mocowanie jest za pomocą teleskopu o odpowiedniej szerokości

Specyficzne kody

EAN13:
5900000034461

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt