copy of Pasek do zegarka Smartwatch Samsung Huawei Xioami Garmin TZ-017.13 18-22 mm

Pasek Smartwatch Samsung Watch 4 / 5 40mm/42mm/44mm/46mm29,00 zł
Brutto

Pasek zamiennik do zegarka Smartwatch Samsung Watch 4 / 40 mm czarny

Rozmiar paska
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
 • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
 • Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka Smartwatch Samsung Watch 4, Samsung Watch 5 40mm/42mm/44mm/46mm/ – specyfikacja

Pasek do zegarka w kolorze Czarny, dedykowany do smartwatcha Samsung Watch,  wykonany z mieszanki gumy i kauczuku,bardzo miękkiej i  przyjemnej w dotyku. W pasku osadzono wygodne zapięcie zaczep w kolorze srebrnym. W pasku zamontowano teleskopy Quick Pin  pozwalające bez użycia narzędzi zegarmistrzowskich na szybki montaż i demontaż paska w zegarku.

Zastosowanie paska: Dedykowany do Samsung Watch 4

 1. Samsung Galaxy Watch 42
 2. Samsung Galaxy Watch Active
 3. Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm
 4. Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm
 5. Samsung Galaxy Watch 4 40mm/42mm/44mm/46mm

Struktura paska: Górna i dolna część paska wykonana jest z gumy i kauczuku. Klamerka zaczep wykonany ze stali powoduje iż pasek ma właściwości antyalergiczne.


TZ-20/01/22MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Kauczuk-guma
Kolor paska/bransolety:
Czarny
Grubość:
3 mm
Właściwości paska:
Pasek dedykowany
Teleskopy Qiuck pin
Faktura paska:
Pasek gładki
Kolor klamerki:
Srebrny
Rodzaj zapięcia:
Zapięcie quick release
Montaż:

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt