Pasek do zegarka skórzany 22-24 mm Tekla T-044.02 gruby

Pasek do zegarka skórzany 20-26 mm Tekla T-044.02 gruby Diesel57,00 zł
Brutto

Model: TEKLA T-044.02

Producent: TEKLA

Rozmiar paska
Ilość

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka skórzany Tekla T-044.02 gruby

Pasek skórzany w kolorze brązowym

Paski z tej serii zrobione są ze skóry cielęcej. Paski mają klamrę ze stali szlachetnej, antyalergiczną. Idealnie dopasowują się do ręki. Podbicie paska futrówka wykonana jest również ze skóry naturalnej  bardzo przyjemnej w dotyku dla skóry. Pasek jest bardzo miękki i idealnie dopasowuję się do ręki.  Pasek ten idealnie wpasuje się do zegarków sportowych modowych retro.


Paski pochodzą z legalnego źródła Tekla Polska

TEKLA T-044.02/24MM

Opis

Materiały wykonania paska:
Skóra naturalna
Skóra wszystkie rodzaje
Kolor paska/bransolety:
Brązowy
Grubość:
2 mm
Właściwości paska:
Pasek bez przeszycia
Pasek zwężany o 2 mm
Futrówka podbicie paska:
Skóra-nubuk
Faktura paska:
Pasek z fakturą
Kolor klamerki:
Srebrny
Rodzaj zapięcia:
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D :
202 mm
Długość paska część z dziurkami D:
127 mm
Długość paska część ze sprzączką C:
75 mm
Występuje również w rozmiarach:
20 (26) mm
22 mm
24 mm
Pozostałe informacje:
pasuje także: Casio, Michael Kors, Lacoste, Armani, Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Rolex, Geneva,Timex, Gues,Tissot i wielu innych.
Teleskopy gratis

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt