• Nowy

Opaska Smart Band MI BAND Mi5 Mi6 Mi7 XIAOMI FL3716,99 zł
Brutto

Pasek do zegarka zamiennik Xiaomi

Ilość

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka DO Mi5 Mi6 Mi7

Model: SMARTBAND OPASKA

Pasek do zegarka smartband , wykonany z mieszanki silikonu i kauczuku jest bardzo giętki  a zarazem masywny. Pasek ozdobiony jest motywem graficznym. Mieszanka silikonu i kauczuku najadę mu właściwościowi wodoodporne, pasek bez obaw może mieć kontakt z wodą jest wodoodporny.

Zastosowanie paska: Pasek dedykowany do Xiaomi MI BAND Mi5 Mi6 Mi7

Struktura paska: Górna jak i dolna część paska wykonana jest z gładkiego silikonu. W pasku zastosowano klasyczna klamerkę. przyjazną dla alergików.


Kolory : granatowa z motywem kwiatowymSmartBand FLOWER Mi5-Mi7/ FL37

Opis

Materiały wykonania paska:
Kauczuk-guma
Kolor paska/bransolety:
Wielokolorowy
Grubość:
2.5 mm
Właściwości paska:
Pasek bez przeszycia
Pasek wodoodporny
Faktura paska:
Pasek gładki
Kolor klamerki:
Brak
Długość paska bez klamerki C+D :
245 mm

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt