• Nowy

Bransoleta Pasek Opaska do Samsung Galaxy Fit 3 różowa-złota34,00 zł
Brutto

Pasek do zegarka Samsung Fit 3

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Bransoleta Pasek do zegarka Samsung Fit 3– specyfikacja

Model:  Galaxy Fit 3 BRANSOLETA SIATKA RÓŻOWA ZŁOTA

Bransoleta do zegarka Samsung Fit 3 jest wykonana z wysokiej jakości materiału, co zapewnia wygodę i trwałość. Posiada regulowany mechanizm zapięcia, który umożliwia idealne dopasowanie do każdego nadgarstka. Dostępna w różnych kolorach, pozwala na dostosowanie wyglądu zegarka do osobistego stylu. Produkt jest kompatybilny z modelem Samsung Fit 3, co gwarantuje łatwość montażu i pewność, że pasek będzie idealnie pasował do urządzenia. Idealny dla osób aktywnych dzięki swojej odporności na pot i wodę.

Zastosowanie paska: Dedykowany do Samsung Galaxy Fit 3

Struktura paska: Górna jak i dolna część wykonana jest ze  stali przyjazną dla alergików.

Pasek jest wyposażony w dwa dedykowane mocowania do smartwatcha Samsung Galaxy Fit 3.

SAM-FIT3BRAN GOLD PINK

Opis

Materiały wykonania paska:
Stal szlachetna
Kolor paska/bransolety:
Retro Gold
Grubość:
1.5 mm
Długość paska bez klamerki C+D :
200 mm

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt