• Nowy

Adapter paska do opaski Galaxy Fit 3 Sport Band do Galaxy Fit 3 Rose Gold16,00 zł
Brutto

Adapter paska do zegarka Samsung Fit 3 - 2 szt

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto Dostawa 0 zł przy wpłacie na konto
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Adapter łączący pasek do zegarka kompatybilny z Galaxy Fit3  Samsung

  – specyfikacja

Model:  Adapter paska Galaxy fit 3 x 2 sztuki

Kompatybilność: Kompatybilny z każdym paskiem z teleskopami


Rozmiar: Przymocuj dowolny pasek lub bransoletę o szerokości 18 mm do swojego trackera fitness, poszerzając swój wybór poza oryginalne paski.


Zmienne style: Dzięki naszemu adapterowi możesz stylizować swój smartwatch za pomocą różnych pasków, aby uzyskać świeży, nowy wygląd.


Prosta instalacja: Oszczędź czas i wysiłek dzięki temu łatwemu w montażu adapterowi przyłączeniowemu. Bez konieczności użycia narzędzi.


Niezawodne połączenie: Adapter ze stali nierdzewnej ze stopu cynku zapewnia solidne połączenie

Adapter łączący pasek do zegarka kompatybilny z Galaxy Fit3 od Samsunga służy do zamocowania różnych rodzajów pasków do zegarka Galaxy Fit3. Jest to przydatne akcesorium, które pozwala użytkownikom na łatwą zmianę paska, zgodnie z ich preferencjami lub okolicznością. Dzięki temu adapterowi można na przykład szybko zmienić standardowy pasek na sportowy, elegancki, czy wykonany z innego materiału, co zwiększa wszechstronność zegarka. Adapter jest zaprojektowany tak, aby pasować do specyficznych punktów mocowania Galaxy Fit3, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo mocowania paska.

Kupując ten produkt kupujesz 2 x końcówka adapter (pasek nie jest przedmiotem oferty)SAM-FIT3 SPIN ROSE

Opis

Kolor klamerki:
Różane złoto

Wymiana paska w zegarku

Jak wymienić pasek:

Zmiana paska zegarka jest stosunkowo prosta o ile mamy odpowiednie narzędzia. Potrzebny nam będzie mały płaski śrubokręt lub jeśli mamy, przyrząd do wymiany pasków ( oczywiście ułatwi on wymianę, ale opisany tu sposób ma być dostępny dla każdego ).Prawie wszystkie rodzaje pasków i bransolet do zegarków są mocowane przy użyciu teleskopów.

Teleskop to nic innego jak maleńka stalowa rurka, w której znajduje się sprężynka (1). Na końcach rurki znajdują się bolce, które rozpycha sprężynka. Dzięki temu teleskop nie wypada z mocowań  zegarka. My użyliśmy przyrządu do wymiany dostępnego w naszej ofercie (2).

Aby wyjąć teleskop należy włożyć narzędzie między pasek a kopertę zegarka tak jak jest to przedstawione na zdjęciu. Narzędzie mocno przycisnąć  do teleskopu w miejscu (3) wskazanym na zdjęciu. Następnie utrzymując nacisk na teleskop odsuwamy narzędzie od koperty.

Jeśli wyjmiemy teleskop z jednej strony to wyciągamy cały pasek z mocowania (nie powinno to stanowić problemu)

Aby wyciągnąc stary teleskop należy użyć drugiej końcówki przyrządu (4) i analogicznie aby założyć pasek wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie koperty do mocowania.Następnie naciskamy drugi koniec teleskopu (3). Trafiamy w odpowiednie zagłębienie  do mocowania. Sprężynka, która jest w teleskopie rozepchnie końcówki teleskopu i ten pewnie zostanie umieszczony w kopercie.  Lekko szarpnijmy paskiem aby sprawdzić czy rzeczywiście teleskopy znalazły się we właściwym miejscu.

jak-wymienic-pasek-w-zegarku-pomoc

  albo  Anuluj

Powiązany produkt